Tue05212019

Last update08:04:45 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Тренінги за проектом «Єдина громада» в Бердянську

Тренінги за проектом «Єдина громада» в Бердянську

  • PDF

В рамках грантової програми «Єдина громада» відбувається проект ініціативної групи м.Бердянська «Комунікація як інструмент єднання громади». Проект «Єдина громада» направлений на сприяння згуртованості суспільства, у вражених конфліктом східних областях України. Діяльність проекту сприяє розвитку навичок комунікації і толерантності для формування спільного бачення майбутнього у жителів цих регіонів.

 

В рамках проекту організовано діалоги між мешканцями громад, внутрішньо переміщеними особами, представниками місцевої влади, громадських організацій та  іншими зацікавленими особами.  Також, проектом надано міні гранти для реалізації спільних, громадських проектів, які направлені на зміцнення довіри, вирішення нагальних потреб, а також допомогають громадам протистояти роз’єднуючим факторам.

«Комунікація як інструмент єднання громади»:
Проведено дводенний тренінг «Принципи ведення діалогу» з ефективної комунікації, навичок ведення діалогу під час інтерв’ю. Тренінг надав розуміння, як говорити не використовуючи мову ворожнечі, як правильно будувати розмову під час інтерв’ю, що б не нашкодити людині з якою комунікуєш, правильно почути її історію та донести свою думку;
Дводенний тренінг «Створення відеопродукту: як створити соціальне відео, яке зачепить емоції та змусить задуматися» дав розуміння учасникам, як будувати сюжетну лінію, як створювати концепт майбутнього продукту, як відбувається відеозйомка та монтаж відео.
Тренінг «Просування відеосюжетів з соціальноважливих ідей та проблем» та створення соціальних відео – не менше 15 та подальше розповсюдження виготовленого продукту буде завершено проведенням кіно-фестивалю  “Єдина громада” на якому буде презентовано створені відеоролики, організовано їх перегляд та обговорення відеосюжетів.
Також запланована мультиплікація результатів проекту в інших громадах Запорізької області.

Проект «Єдина громада» виконується організаціями IREX та ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Усього 12 міст на сході України реалізують власні проекти в рамках програми «Єдина громада».