Thu04252019

Last update06:06:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Молоді мами безкоштовно вивчатимуть web-дизайн

Молоді мами безкоштовно вивчатимуть web-дизайн

  • PDF

Декретна відпустка з користю! У Бердянську стартує всеукраїнський освітній проект IT Moms. Молоді мами, які перебувають у декретній відпустці, безкоштовно зможуть опанувати web-дизайн/web-верстку. Організатором проекту є Фонд BrainBasket. Сьогодні робота в IT сфері – реальність і під силу не тільки чоловікам або “технарям”.

 

Молоді мами, які не можуть працювати в офісі на повний день отримають змогу працювати віддалено на фрілансі. Це дозволить новоспеченим мамам розширити свої знання та коло спілкування, а також заробляти гроші, перебуваючи в декретній відпустці.
 
Курс триває до 4 місяців, заняття проходитимуть на базі Першого Антикафе Бердянська «Час Є!». Учасниці будуть навчатися у форматі змішаного навчання (онлайн+оффлайн), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів BrainBasket.

Проект реалізується завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та є повністю безкоштовним для учасників.
 
Детальна інформація про проект доступна за посиланням.
Реєстрація за посиланням.

Довідка:

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Місія Фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей. Фінансову підтримку фонд отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і закордонних організацій і громадян.