Mon10142019

Last update02:01:09 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Фестиваль шкільних редакцій стартував!

Фестиваль шкільних редакцій стартував!

  • PDF

Традиційний VII Міський фестиваль-конкурс шкільних прес-центрів "Прес-хвиля 18-19" стартував 30 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості. Захід, у якому протягом трьох місяців учні навчальних закладів випробуватимуть себе в якості кореспондентів, редакторів газет, операторів, режесерів та відчують, як це працювати в форматі он-лайн.

 

У цьому навчальному році за звання "Кращий шкільний прес-центр" журналісти-початківці змагатимуться у номінаціях: "Газета", "Фоторепортаж", "Журналістська робота", "Відеоробота" та "Медіа-сторінка". Підведення підсумків відбудеться в березні 2019 року. Перед початком презентації команд у фойє були представлені фотозони за напрямами роботи ЗМІ: преса, телебачення, радіо, інтернет.

Хлопці та дівчата фотографувалися на згадку та писали побажання організаторам конкурсу. На відкритті фестивалю відбулося знайомство з редакціями шкіл: "Запальничка" ЗОШ № 1, "Sitadelle" ЗОШ № 2, "СПАМ" ЗОШ № 7, "Smash" ЗОШ № 11, "School time" БСШ № 16, "Школа 20" ЗОШ № 20, "В камышах" БМЛ та команда "Об'єктив" із багатопрофільної гімназії № 2. Учасників привітали директор ЦДЮТ Олег Балабан та представниця прес-служби місьвиконкому Альона Скуйбеда.

Також були проведені перші майстер-класи від медійщиків міста: журналіста газети "Південна зоря" Олександра Старікова, доцента кафедри соціальних комунікацій БДПУ Романа Костромицького, редактора відділу новин ТРК "Юг" Сергія Старушка, журналіста ТРК "Юг" Нікіти Журавльова та журналіста, керівника студії "Юн-прес" Анжеліки Бабич. Лайфхаками, які знадобляться у процесі створення медійної продукіцї, поділився і редактор інтернет-газети big.zp.ua Андрій Чепрасов.

Було зазначено, що з 1 грудня 2018 р. по 1 березня 2019 р. будуть проводитися додаткові майстер-класи та зустрічі з провідними журналістами. Сподіваємося, що й цього року юним кореспондентам вистачить знань, наснаги, терпіння та робочого духу, щоб гідно представити та захистити свої роботи!

Матеріал підготувала Катерина Завальнюк

Дивитись світлини Олександра Чепуренко, Нікіти Амєлічева, Дмитра Полубока.