Wed05222019

Last update07:32:14 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Cтартували курси з програмування для підлітків

Cтартували курси з програмування для підлітків

  • PDF

Бердянські старшокласники навчатимуться створювати сайти з WOW Teachers. Перша група для підлітків стартувала при Центрі дитячо-юнацької творчості. За словами організаторів у Бердянську буде створено ще дві групи з безкоштовного навчання програмуванню. Для того, щоб потрапити на навчання, можна звернутись до організаторів – Першого Антикафе Бердянська «Час Є!».

Проект WOW Teachers – це всеукраїнський соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки.
WOW Teachers працює у місті вже майже півроку.

За цей час пройшов конкурсний відбір викладачів інформатики. Для 14 людей було організовано підвищення кваліфікації. В цей час кожен вчитель самостійно пройшов програму, яку згодом викладатиме для школярів. У лютому в Бердянську почали навчання люди з інвалідністю. А 7 березня стартувала перша група для старшокласників.
Запуск курсу став можливий завдяки партнерству Першого Антикафе Бердянська «Час Є!», Центру дитячо-юнацької творчості, Фонду BrainBasket та Міжнародного фонду “Відродження”.

Марія Кушнір