Sun10252020

Last update04:32:33 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город ...Гамлет вибрав поїздку до Бердянська

...Гамлет вибрав поїздку до Бердянська

  • PDF

Незважаючи на рекордну спеку і карантин, в Художньому музеї Бердянська зібралося більше 70 жителів міста Бердянськ щоб поспілкуватися з відомим митцем стріт-артистом Гамлетом Зіньківським на відкритті його персональної виставки "Заземлення".  В 2013 році митець презентував нашу країну на Венеціанській бієнале. 


Роботи Гамлета виставлялися в Німеччині, Великобританії, Франції, Швейцарії, Перу, Австрії, Прибалтиці, Польщі, Грузії... 

За визнанням самого художника, за деякий час до поїздки до Бердянська, його запросили в Мюнхен. Але Гамлет вибрав поїздку до Бердянська. На відкритті виставки художник попросив не бути багатослівними, а просто подивитися його роботи.

Про себе розповів так: «Я трохи тупий, сумний і смішний ... ну і з сумними картинками ...», чим неабияк розвеселив гостей.

Виставка Гамлета Зіньківського у Бердянську стала можливою завдяки організаторам: Антикафе "Час Є" та ГО "Чисто Бердянськ", які реалізують проект, що проходить в рамках конкурсу міні-грантів проекту "Київський діалог" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Окремі висловлювання, озвучені на зустрічах або сформульовані в роботах митця, є особистою позицією їх авторів і не відображають точку зору проекту "Київський діалог".

Виставка доступна з 9:00 до 18:00 в Художньому Музеї імені І.І.Бродського у Бердянську. Вартість входа до музею 20 грн. Виставка проходить до 10 серпня 2020 року.


Творчий простір "ЧАС Є!"

Світлини В'ячеслава Мороза та Ільї Ветрова