Mon01252021

Last update08:49:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Розпочалися навчальні курси “Бердянськ v3.0”

Розпочалися навчальні курси “Бердянськ v3.0”

  • PDF

Громадська організація ІРЦКК «Діалог» розпочала роботу освітнього майданчика, створеного для об’єднання креативної спільноти Бердянська. Кожен, хто дійсно прагне отримати знання для створення медіа-контенту й готовий докласти для цього зусилля та творчо розвиватися, зможе доєднатись до програми в онлайн-режимі.

Спікери проекту: Анжеліка Бабич, Валерій Казачковський та Юлія Рябоволик в рамках навчальних курсів «Медіа&PR в соцмережах» та «Основи фото та відеозйомки» розповідають про практичне застосування теоретичних знань та діляться професійними лайфхаками. Учасники курсів з 18 серпня займаються в ЦДЮТ без занудства та з великою кількістю прикладів!

Тренінги проводяться безкоштовно, але в організаторів немає можливості запросити всіх бажаючих. Тому кожного дня до 31 серпня з 10.00 до 12.00 робитимуться он-лайн включення з занять на YouTube каналі POINT WebTV online.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:
25 серпня – SMM-практикум
26 серпня – Основи відеозйомки
27 серпня – Як зробити репортаж
28 серпня – Практика відеозйомки
31 серпня – PR (зв'язки із громадськістю)
31 серпня – Монтаж та розміщення в соцмережах

Для отримання презентацій та змонтованих відео із повним записом, кожен бажаючий може зареєструватись до 31 серпня в проекті «Бердянськ v3.0» за посиланнями:

«Медіа& PR в соцмережах»

«Основи фото та відеозйомки»


Менеджер проекту Андрій Чепрасов прокоментував цю подію:
«Фахівці з медіа навчать представників креативної спільноти міста робити власний контент для просування його у соціальних мережах. Безкоштовні курси поєднали підприємливу творчу молодь міста, представників бізнесу та освітніх структур з метою поширення ідей креативної, екологічної, бізнес освіти. Сподіваємось, що навчальні курси «Бердянськ v3.0» та практичні роботи за тематикою «Створення проектів та стартапів у сфері ІТ, медіа та креативному мистецтві» стануть в нагоді їх учасникам».

Більше інформації у Фейсбуці в групі «Бердянськ v3.0»