Sat04172021

Last update05:13:52 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Дівчата програмують в БДПУ

Дівчата програмують в БДПУ

  • PDF

Цей тиждень виявися надзвичайно насичений. В рамках ініціативи «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP у Бердянську відбулась серія майстер-класів з 3D-моделювання.

3D-моделювання у сучасному світі відіграє важливу роль під час реалізації різних процесів, дозволяє створити прототип майбутнього об’єкту в об’ємному форматі.
Команди активних і талановитих учениць із закладів загальної середньої освіти №6, №7, №11 познайомились зі створенням тривимірних об’єктів і переконались, що 3D-моделювання – це процес доступний кожній людині, яка прагне навчатися і розвиватися.
«Мені дуже сподобалось, що я власноруч змогла розробити 3D-модель брелока. Я навіть не сподівалась, що це можливе у моєму віці. Наразі маю бажання розвиватися у цьому напрямку» – прокоментувала учениця ЗЗСО №11 7-Б класу Карина Суслова.
Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Ганна Чуприна і Павло Буянов.