Fri02262021

Last update11:41:13 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Знайомимося з основами робототехніки

Знайомимося з основами робототехніки

  • PDF

Сьогодні робототехніка стає все більш популярною. На підприємствах працюють руки-маніпулятори, професійним операторам і любителям на допомогу прийшли літаючі дрони, для полегшення життя домогосподарок, з’явилися побутові роботи пилососи, спеціальні роботи досліджують космос, а для допомоги людям з обмеженими можливостями, з’являються високотехнологічні протези та екзоскелети.

 

Проведена серія майстер-класів з робототехніки і програмування для школярів нашого міста познайомила учасників з компонентами робототехніки та її  основами. Під керівництвом досвідченого тренера хлопці та дівчата познайомилися з азами програмування, розвивали такі важливі навички як: креативне мислення, творчий потенціал, інженерне мислення логіка, увага тощо.
 

Захід здійснився завдяки ініціативі «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens GmbH за фінансування SAP.
Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Олександр Антоненко і Павло Буянов.