Sun05162021

Last update08:12:25 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Майстер-класи з програмування на Scratch

Майстер-класи з програмування на Scratch

  • PDF

Сьогодні молоде покоління має достатньо великий досвід і знання з використання інформаційних технологій, але набагато менший про створення програм за допомогою новітніх технологій. Поступово, люди усвідомлюють важливість навичок програмування.

Воно відкриває для дітей безліч нових явищ, нових можливостей для навчання.

Scratch є простою і веселою мовою програмування. Він не містить кодів, які потрібно знати назубок і писати без помилок. Усе, що потрібно – це вміння писати і читати. Як з конструктору, за допомогою Scratch можна збирати програми різнокольорових «цеглинок» – блоків. У програму можна вносити будь-які зміни у будь-який момент, і відразу бачити, як вона працює.

Проведені майстер-класи з програмування на Scratch сприяли більш повному творчому самовираженню учасників, вони стали важливими для розвитку логічного мислення, дозволили краще зрозуміти, як працюють новітні технології, які оточують нас у повсякденному житті.
Захід здійснився завдяки ініціативі «Meet and Code», що впроваджується в Україні Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Майстер-клас організували й провели викладачі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Максим Павленко і Павло Буянов.