Sun05162021

Last update08:12:25 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Зустріч з Денисом Тарановським в стінах БДПУ

Зустріч з Денисом Тарановським в стінах БДПУ

  • PDF

Наприкінці жовтня в рамках проекту «Креативний простір-студія «Бердянськ v3.0» до 4-го корпусу БДПУ завітав відомий відеограф Денис Тарановський - один із засновників студії Imaginemaze.com. Разом з доцентом кафедри соціальних комунікацій Романом Костромицьким вони провели бінарну лекцію на тему «Створення контенту та його просування у соцмережах».

У зв`язку з карантинним режимом лекція проводилася в онлайн режимі. Студенти мали змогу спостерігати за діалогом викладачів та дізнаватися багато нової інформації. Насамперед здобувачі вищої оствіти дізналися про те, як створюються ідеї, де береться натхнення для створення контенту, лектори розкрили технічні нюанси, пояснили, як організовується робочий процес, монетизація відео та що таке авторське право на контент. Крім того, відеограф відмітив, що створення якісного контенту потребує копіткої щоденної роботи. В ході заняття здобувачі вищої освіти могли переглянути професіональні роботи Дениса Тарановського. Студенти мали змогу задавати цікаві питання викладачам та при нагоді додавати до лекції щось нове, пропонувати свої ідеї.

Першокурсники кафедри соціальних комунікацій залишилися в захваті від проведеної лекції та ось як висловили свої враження від заняття:
• Валерія Бабенко: «Мені сподобалось на сьогоднішньому заході сама творчість, техніка зйомки і підхід до справи – автор заради гарного відео, кадру готовий витратити чимало часу, тому що це справа, яка дійсно подобається».
• Яна Курган: «Мені дуже сподобалася ця лекція. Вона була дуже цікава та пізнавальна. Завжди цікаво пізнавати щось нове від професіоналів. Вважаю, що інформація, яку я отримала на лекції, дуже корисна для мене».
• Ліана Макар: «Враження від заходу виключно позитивні. Отримала дуже багато цікавої та змістовної інформації щодо монтажу відео та його оформлення. Вразили роботи автора, вдячна за корисні поради та підказки, які допоможуть у подальшому розвитку».
• Олександра Костиніч: «Майстер-клас був цікавий та пізнавальний. Дуже було приємно слухати та розмовляти з професіоналом. Сподіваюсь таких лецій буде ще більше!»

Руслана Мінько