Fri10222021

Last update06:00:50 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back КУРОРТ КАТАЛОГ: КУРОРТ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МРІЯ»

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МРІЯ»

  • PDF

Оздоровчий заклад розташований на березі Азовського моря, м.Бердянськ, розташований на  відстані 300 м від моря, має власний огороджений пляж на Бердянській косі зі всіма необхідними зручностями. Наявність танцювальних залів та майданів для професійних занять танцями. Уроки танців з професійними хореографами. Наприкінці зміни танцювальне шоу "Мрія-данс".

 

Розміщення: Три триповерхові, одна двоповерхова, капітально зведені цегляні споруди.  Розміщення дітей по 5-6 осіб в кімнаті.
Наявність меблів: відповідно до санітарних норм в кімнатах розташоване ліжко, тристворчата шафа, тумба, полка для взуття, стільці.
Побутові умови із зручностями: наявність туалету на поверсі, наявність душової в адміністративному корпусі, наявність душової на подвір’ї.
Водопостачання: Цілодобове водопостачання, в тому числі автономне забезпечення гарячою водою.
Харчування: харчування – п’ятиразове. Меню та калорійність харчування згідно Державних санітарних правил та норм. При необхідності організація дієтичного та лікувального харчування.
Медичне обслуговування: цілодобове чергування медичного персоналу. При необхідності надання першої долікарської допомоги. Забезпечення лікувально-оздоровчими послугами.
Дозвілля: наявність спортивних споруд: баскетбольний та волейбольний майданчик, гімнастичний майданчик, футбольний стадіон, тренажерна зала, настільний теніс, відкритий басейн, батутний майданчик. Організація екскурсій, проведення вечорів відпочинку, дискотек, спортивних змагань, забезпечення дітей відповідним спортивним інвентарем та обладнанням.
Бібліотека художньої та періодичної літератури.  Комп’ютерний клас з інтернет доступом. Кіно-концертна зала. Костюмерна з більш ніж 600 костюмів.
До вартості путівки входить: проживання, 5-разове харчування, культ-розважальна програма, 2 екскурсії, трансфер вокзал – заклад.

 

 

Наша адреса: м. Бердянськ, вул. Курортна, 69
Тел.: (06153) 4-17-85, (06153) 4-27-93
E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

KIOSK.ZP.UA

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют громаду

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.