Fri11162018

Last update02:23:33 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Афиша города Запрошуємо на Свято вишиванки на Дні Європи

Запрошуємо на Свято вишиванки на Дні Європи

У рамках відзначення Дня Європи в Україні з 15 по 19 травня 2018 року міською владою у закладах освіти і культури міста проводяться різноманітні просвітницькі та культурно-виховні і масові заходи. У рамках ініціатив Євросоюзу 18 травня з 09:00 до 12:00 у міськвиконкомі відділом інвестиційної та міжнародної діяльності проводиться зустріч зі студентами та громадою міста Бердянськ з питань розробки Плану місцевого економічного розвитку.
У третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. У 2018 році цей день припадає на 17 травня. З цієї нагоди у місті Бердянську заплановано наступні заходи:
- 16 травня о 12:00 у парку Шмідта відбудеться загальноміський захід „З Україною у серці”, організатори свята – відділи культури та сім’ї, молоді і спорту виконавчого комітету. У Програмі заплановано українські пісні та вірші, конкурси „Козацькі розваги”, майстер-класи з виготовлення оберегів та плетіння сіток для воїнів АТО.
- 17 травня протягом дня у Центральній бібліотеці відбудеться День вишиванки, а у бібліотеці-філії №9 – акція „Одягнемо вишиванки, друже!”
- Того ж дня о 13:00 на Приморській площі Бердянський державний педагогічний університет організовує молодіжний флешмоб за участі студентської та учнівської молоді міста.

https://bmr.gov.ua/

Rate this item
(1 Vote)
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.