Fri12142018

Last update07:03:34 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Важные объявления Запрошуємо на "Осінній Вернісаж"

20 Sep 2017

Запрошуємо на "Осінній Вернісаж"

10 – 12 листопада 2017 року в місті Дніпро буде проводитись Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Осінній Вернісаж".
Організатори:  Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, Культурний центр «Пектораль» 
При підтримці: Національної Всеукраїнської музичної спілки


Партнери:
ПП «Кінодар»;
Компанія «Днепр – Трофи»;
«ПРИВАТБАНК»;
Фестрепорт «Репортаж»
Мета і завдання конкурсу:
Фестиваль-конкурс "Осінній Вернісаж" проводиться з метою подальшого розвитку дитячої творчості, підтримці талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників.
Умови проведення конкурсу:
 Для участі у Відкритому міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Осінній вернісаж» запрошуються обдаровані діти та молодь, а також творчі особистості, що вже відбулися, як артисти в категорії «професіонали»;
 Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату (факсове повідомлення або електронною поштою) до 20 жовтня 2017 року.
 У разі потреби конкурсанти можуть змінити твір, або композиції, але не пізніше ніж за 5 днів до початку фестивалю-конкурсу, письмово повідомивши про це оргкомітет. Під час проведення фестивалю-конкурсу зміна конкурсних творів, композицій не допускається.
 При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю - конкурсу за якість звучання відповідальності не несуть.
 На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! Заявка повинна бути надрукована на комп'ютері, або написана друкованими літерами!
 Для реєстрації необхідно подати наступні документи на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
- Анкету-заявку (зразок додається);
- Копію проплати (чек) благодійного оргвнеску фестивалю-конкурсу;
- Перелік учасників та супроводжуючих (для ансамблів і колективів від п’яти і більше чол.)
 Акустична проба звуку проводиться тільки для ансамблів.
 Порядок виступу конкурсантів відповідає їх порядковим номером, вказаним в заявці. Виконання другого конкурсного твору - через 4-5 номерів. У разі порушення учасником порядку виступу - бали будуть знижені.
 Журі конкурсу:
- Конкурсну програму оцінює кваліфіковане журі (народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв) за 20ти бальною шкалою, за результатами голосування журі складаються рейтинги розподіляються місця.
- остаточний склад журі затверджується дирекцією за 10 днів до початку фестивалю-конкурсу.
- Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.

 Кожен Лауреат I, II, III ступеня фестивалю-конкурсу (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком та дипломом. Дипломанти та учасники фестивалю – конкурсу (соліст, дует або ансамбль) нагороджується медаллю та дипломом. Володар Гран-Прі (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком, дипломом та подарунком. 
 Дипломи і кубки вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження оргкомітет не несе відповідальність за зберігання кубків та дипломів.
Учасники представляють два різнохарактерних твори загальним часом звучання не більше 7 хвилин. Мінусова фонограма повинна бути якісною і записана на CD дисках в аудіо форматі, а так само на флеш-картах. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються. Можливе використання прописного бек-вокалу не дублюючого партію соліста. При внесенні у заявку конкурсних творів та композицій зарубіжних композиторів - назву з переводом писати на українській або руській мові.
До уваги конкурсантів! Для корегування творів та композицій а також оперативної роботи звукооператора, оргкомітет висловлює прохання надсилати творчій матеріал в МП3 разом з заявкою на участь у фестивалі-конкурсі

ЗАОЧНА УЧАСТЬ
 До відома керівників конкурсантів, а також приватних осіб, що прибувають для участі у Відкритих Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв КЦ «Пектораль»:
У виняткових випадках якщо конкурсанти подали заяву і з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, можуть надати свої роботи, в youtube для перегляду і прослуховування членами журі та вирішення ними присвоєння тією або іншою мірою нагороди за виконавську майстерність.
 Критерії оцінювання:
- Творча фантазія – відповідність стилю, самобутність, художня цінність, етнографічна точність,оригінальність, розкриття теми, образність, якість музичного матеріалу;
- Емоційність, артистизм-яскравість виконання, художнє враження і виразність;
- Техніка виконання – манера виконання, художнє втілення, ансамблевість, інтонаційність, цілісність композиції;
 Зовнішній вигляд – відповідність костюмів, дизайн, сучасність, новаторство і творчій підхід, силуети форм і колірного рішення, художнє оформлення, реквізит.
 Терміни подачі заявок:
Останній термін подачі заявки за 30 днів до початку Фестивалю-конкурсу.
- учасник знайомиться з Положенням фестивалю-конкурсу.
- у разі згоди з Положенням, надсилає на електронну пошту Оргкомітету заповнену заяву. За достовірність відомостей, зазначених у заявці, несе відповідальність заявник.
- учасник викладає відео ролик з конкурсною програмою і пересилає на адресу Оргкомітету посилання. Разом з посиланням надсилається квитанція про100% оплату фестивального внеску.

Номінації конкурсної програми:
Вокальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі)
Жанр – естрадний вокал;
Жанр – народний вокал;
Жанр – джазовий вокал.
Вікові категорії:
 Дебют на сцені
 I категорія – від 5 - 8 років;
 ІІ категорія - від 9 до 11 років;
 ІІІ категорія - від 12 до 14 років;
 IV категорія - від 15 до 16 років;
 V - студент;
 VI - від 17 до 29 років;
 VII - від 30 років і старше;
 VIII - Змішана.

 

Програма перебування:
10листопада 09.00 – 21.00 – Конкурсна програма для Дніпропетровської
та Запорізької області
11 листопада 09.00 – 21.00 – Конкурсна програма для інших областей України
та Зарубіжжя.
12листопада 10.30 – 11.30 – Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт.
11.00 – 11.30 – Репетиція фіналу Гала-концерту.
12.00 – 15.00 – Гала-концерт та нагородження.

Фінансові умови:

Соліст - 350 грн. один диплом, один кубок;
Дует - 200 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок на дует;
Від 3х осіб і вище - 150 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок на ансамбль ; Підтанцьовка - 50 грн. (за одну особу).

Уразі відмови конкурсантів від участі у фестивалі – конкурсі пізніше, ніж за 5 днів до його початку, зареєстровані внески переносяться на інший конкурс

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі поданих заявок, а також документів, що підтверджують 50% оплату за участь. Оплата здійснюється разом з заявкою не пізніше 20 жовтня 2017 року.
ППФ "Пектораль" в КБ "ПРИВАТБАНК", р/рах. 26053050238753, МФО 305299, ОКПО 20223765,
м. Дніпро. Призначення платежу: участь у фестивалі П.І. учасника або керівника.

Можливі зміни вартості участі у фестивалі-конкурсі та проживання.
За бажанням готель - 120 грн. за добу з кожної людини, без харчування. Харчування можливе в буфеті готелю, сніданок або вечеря від 30 грн.
 Розрахунковий рахунок за проживання: Одержувач Коваленко Тетяна Юріївна 4731 2171 1432 1498 «ПРИВАТБАНК» у розмірі 50%, решту коштів готівкою в час перебування на фестивалі-конкурсі.
Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.

Тел./факс (056) 744-98-47 / конт. тел. 093-435-12-79/ 067-968-84-34/ 050 274 12 94
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Last modified on 20.09.2017 09:57
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.