Thu01242019

Last update06:59:24 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Важные объявления XXVІII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Золотая нотка"

30 Mar 2018

XXVІII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Золотая нотка"

14 - 15 квітня 2018 року
 Організатори:  
 Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації,   
 Культурний центр «Пектораль»
 Партнери:ПП «Кінодар»; Компанія «Днепр – Трофи»; «ПРИВАТБАНК»;
Фестрепорт «Репортаж»

Фестиваль-конкурс проводиться в один тур. Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату (повідомлення електронною поштою) до 25 березня 2018 року. Учасники вокального жанру представляють два твори різні за характером, з загальним часом звучання не більше 8 хвилин, приймається якісна фонограма « - » в МП-3 форматі   на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   та в окремих випадках на флеш картах. Твори виконуються на мові за власним вибором. Можливо використання прописного бек-вокалу, не дублюючого партію соліста. Кожна пісня  повинна бути записана на якісному носію з попередньою перевіркою звучання. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються.   При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання  відповідальності не несуть. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери. Акустична проба звуку проводиться для   ансамблів. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання  другого конкурсного твору – через 4-5 номерів. У разі порушення  учасником порядку виступу – зниження балів.  Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.

Номінації конкурсної програми:
1. Вокал: народний    Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.
2. Вокал: естрадний    Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.
3. Вокал: джаз        Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.
Вікові категорії:
Дебют на сцені,     I – від 5 - до 8 років;     ІІ - від 9 до 11 років;    ІІІ - від 12 до 14 років;   IV - від 15 до 17 років;  V - від 18 до 23 років;  VI - від 23 до 29 років;   VII - від 30 років і старше;     VIII - Змішана. IX – Студенти.

Програма проведення:
   14 квітня     09.00 – 21.00 – Конкурсна програма
   15 квітня   10.30 – 11.30 – Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт                                         
                         11.00 – 11.30 – Репетиція фіналу Гала-концерту.
                         12.00 – 15.00 – Гала-концерт та нагородження.

Заочна участь
    До  відома  керівників  конкурсантів,  а  також  приватних  осіб, що прибувають для участі  у  Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв Культурного центру «Пектораль»: у виняткових випадках, якщо конкурсанти подали заявку  і  з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, вони можуть надати свої роботи, якісно записані та надані для перегляду і прослуховування членами журі в ютубі . В період до 25 березня 2018 року. необхідно подати заяву, копії документа о 100% оплаті та надіслати відео файл виступу на E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Нагороди:
Нагороджуються лауреати I,II ступеня дипломом і кубком, лауреати ІІІ ступеня (крім ансамблів), дипломанти та учасники дипломом і пам’ятною медаллю стосовно рішенню журі. Володар Гран-Прі – дипломом, кубком та подарунком.   У разі відсутності конкурсантів  у  день нагородження – оргкомітет не несе  відповідальність за збереження кубків та дипломів.

Фінансові умови:
Соліст - 360 грн. один диплом, один кубок;
Дует - 200 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок;
Від 3x осіб і вище - 160 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок;
Підтанцьовка – 30 грн. (за одну особу).
Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).
Оплата здійснюється не пізніше 25 березня 2018 року.

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується заявкою і документом, підтверджуючим 50% оплату.   ППФ "Пектораль" в КБ "ПРИВАТБАНК", р/рах.  26007050278190, МФО 305299, ОКПО 20223765, м. Дніпро. Призначення платежу: участь у фестивалі учасника Прізвище Ім’я.   
 За бажанням готель - 160 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою (по прибутті на фестиваль). Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.  

Увага! На   фестивалі   проводиться  професійна   фото/відео   зйомка   від  медіа-партнера  Репортаж, та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих.  Є можливість   заздалегідь  замовити   фотозйомку  вашого  виступу  чи студійну  фотосесію у професійних фотографів чи багатокамерну  зйомку  виступу,  що  Вас  цікавить, з подальшим монтажем  у  готовий  високоякісний  фільм!

 

Last modified on 30.03.2018 11:44
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.